דף הבית >> שרותים

תיקונים כלליים 
כמו לכל בית, גם לבית שלכם יש בלאי טבעי. ככה זה: מה שפעם היה יציב ומחובר היטב יכול להיות היום רופף ומשוחרר, מה שהיה אטום יכול היום להכניס רטיבות, מה שעבד חלק יכול היום להיות חלוד וחורק. 
כל אחד מאלו גורם לנזק מצט
בר לבית (ואולי אף לדיירים שבו) וככל שמחכים יותר מחיר התיקון עולה- אם בגלל הזמן שיידרש כדי לתקן או בגלל היקף העבודה הכרוך בתיקון.
אל תחכו. הכינו רשימת תיקונים וצרו עמי קשר עוד היום. אני כבר אדאג לכל השאר.

 

התקנות בבית
קניתם מוצר להרכבה או התקנה עצמית באחת מרשתות עשה-זאת-בעצמך, אולי מצאתם סוף סוף את המדפים שחיפשתם כדי לסדר את המחסן, מה שלא יהיה-  תתחדשו!
כשהגעתם הביתה, פתחתם את האריזה וגיליתם שאתם לא מסתדרים עם הוראות ההתקנה או פשוט לא מצליחים להשתלט על כל החלקים.
אל תדאגו, זה נורמלי וקורה לכולם. בכל זאת מה עושים עכשיו? 
נכון מאוד- יוצרים קשר עם יריב והפתרון בדרך אליכם!

 

עבודות שיפוצים
גם זה קורה לפעמים- הבית שלכם עבר את שלב התיקון. צריך להחליף אמבטיה? לרצף מחדש? מחליפים את המטבח? מוסיפים  או פותחים חדר? בשעה טובה קניתם דירה חדשה ואתם רוצים לשנות אותה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם?
כל שינוי שתרצו לעשות בבית מחייב תכנון מקצועי ועבודה יסודית בכל שלב ושלב. הידיים, הנסיון המצטבר, האחריות והאמינות שלי כקבלן שיפוצים בירושלים והסביבה, עומדים לשרותכם גם בעבודות הגדולות הכרוכות בשילוב של מספר בעלי מקצוע.

 

פתרונות יצירתיים
עדיין לא מצאתם באתר הזה את מה שאתם מחפשים? הפתרון עבורכם הוא מאתגר, שונה וצריך לבוא במידות מיוחדות או בחומרים שונים? אפשר להמציא בשבילכם פתרון לא-סטנדרטי. נסו אותי!

טלפון: 053-4444777
דוא"ל: yariv@handyman-jerusalem.com

 
 
תיקונים ושיפוצים לבית באיזור ירושלים. יריב 053-4444777  yariv@handyman-jerusalem.comלייבסיטי - בניית אתרים